Wymiar sprawiedliwości

Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej części Krakowa, jak również innych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są nimi także właściciele spółek i firm, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.